Agencja badań statystycznych

Programy dla firm

Posted on | January 14, 2016 | No Comments

Szukasz oprogramowania, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom? Interesują Cię aplikacje medyczne? A może aplikacje bazodanowe? Oprogramowanie dla firm to specjalność niejednej agencji, jednak jak rozpoznać te, którym warto zaufać? Programy na zamówienie to inwestycja, której celem jest zwykle poprawienie wydajności i efektywności przedsiębiorstwa. Oprogramowanie szyte na miarę pozwala uniknąć ogromnej ilości funkcji, które dodatkowo posiadają dostępne na rynku programy, projektowane z myślą o użytkownikach, którzy mogą mieć zupełnie różne preferencje.

Różne firmy – różne oprogramowanie

Firmy oferujące oprogramowanie komercyjne udostępniają je zwykle w oparciu o określony rodzaj licencji użytkowania. Niejednokrotnie zdarza się tak, że dana aplikacja ma zastosowanie w pojedynczej sytuacji i niekoniecznie jej zakup na stałe jest postrzegany przez firmę jako szczególnie rozsądny. Najlepszym wówczas rozwiązaniem okazuje się wykupienie licencji czasowej, która umożliwi skorzystanie z oprogramowania w cenie niższej, niż jego zakup w innej postaci.

Różne oprogramowanie – różna jakość

Dodatkową pozytywną cechą programów szytych na miarę jest to, że ich twórcy zapewniają stałe wsparcie techniczne, nie tylko za pośrednictwem FAQ czy strony internetowej, ale także podczas osobistego kontaktu. Pomogą oni rozwiązać wszelkie problemy związane z oprogramowaniem i będą dodatkowym wsparciem firmy w zakresie instalacji i obsługi.

Prestiż

Warto także wspomnieć o prestiżowej wartości posiadania oprogramowania dla firm. Zauważą je na pewno biznesowi partnerzy, a także – oczywiście – pracownicy. Inwestycja w oprogramowanie szyte na miarę to także inwestycja w prestiż firmy i jej siłę przebicia. Jeżeli aplikacje zamówione jako programy szyte na miarę okażą się rzeczywiście doskonale dopasowane do zadań, do których planuje się ich używać, a także jeśli nie okażą się szczególnie skomplikowane w obsłudze z pewnością przyczynią się do podniesienia firmowych standardów. Bardzo prawdopodobne, że pracownicy, którzy wcześniej nie nadążali będą mieli możliwość odrobienia strat w przypadku zastosowania nowego oprogramowania w przedsiębiorstwie. To z pewnością zmotywuje ich do dalszej pracy, wyrównując firmowe stosunki.

Zamówienie

Umiejętności programistów są jednak różne, dlatego w miarę możliwości należy wybierać firmy, których produkty użytkowane są już w wielu przedsiębiorstwach, najlepiej w funkcji podobnej, jak ta, do której wykonywania sami chcemy zakupić oprogramowanie komercyjne, dostosowane do określonych wymagań. Składając zamówienie należy bardzo dokładnie określić zakres oczekiwanej funkcjonalności. Można także zadbać o szatę graficzną odpowiadającą barwom firmowym lub poprosić o wkomponowanie logotypu firmy w interfejs.

Comments

Comments are closed.

  • O nas

    Agencja badawcza ComercialUnion to przede wszystkim szerzenie informacji na temat badań statystycznych, marketingowych, czy też badań fokusowych i sondaży. Staramy się w każdym tekście na łamach niniejszego portalu przedstawić jak najlepiej poszczególne aspekty badawcze. Na wielką uwagę zasługuje tutaj współpraca przy tworzeniu serwisu pracowników agencji badawcze BIOSTAT, z którą serdecznie dziękujemy
  • Recent Comments