Agencja badań statystycznych

Antykoncepcja podczas e-Wizyt. Diagnostyka ginekologiczna haloDoctor

Posted on | May 8, 2020 | No Comments

Antykoncepcja podczas e-Wizyt jest trafnym rozwiązaniem dla kobiet, które deklarują, że jeszcze nie chcą zachodzić w ciąże, bądź ich plany związane z macierzyństwem już się wypełniły. Szybka i bezpieczna antykoncepcja podczas e-Wizyt jest kontrolowana przez lekarza specjalistę ginekologa. Wizyta w poradni online jest zaś równorzędna z tradycyjną wizytą gabinetową (zgodnie z zaleceniami NFZ oraz Ministerstwa Zdrowia).

 

Rzetelne porady i konsultacje

 

Tylko odpowiednie konsultacje lekarskie (na haloDoctor: w postaci czatu, telekonsultacji oraz konsultacji wideo) zapewnią pacjentkom pełnię usług związanych z bezpieczną antykoncepcją. Na intuicyjnej platformie można szybko i w łatwy sposób wybrać specjalistę ginekologa – kobietę lub mężczyznę, z którym skonsultujesz się w ciągu kilku minut. Pigułki antykoncepcyjne online to leki, nie suplementy diety dostępne od ręki. Zapisz się na e-Wizytę aby móc je zażywać pod okiem lekarza.

 

e-Wizyty przebiegają w sposób wygodny, z zachowaniem wysokiego stopnia intymności oraz bezpieczeństwa w przypadku danych medycznych. Dokumentacja medyczna pacjentek jest zabezpieczona poprzez najnowszej jakości zabezpieczenia systemowe, a informacje o zdrowiu pacjentów są zaszyfrowane i przechowywane na serwerach znajdujących się zarówno w Polsce jak i na terenie UE. Żadna niepożądana osoba nie będzie miała wglądu do danych medycznych pacjentów.

 

Ważne informacje na temat zdrowia

 

Wszelkie ważne informacje na temat swojego stanu zdrowia przekaż lekarzowi specjaliście. Mogą one być decydujące, jeśli chodzi o dobór antykoncepcji podczas e-Wizyt. Dane takie jak:

 • Przebyte ciąże, poronienia,
 • Wcześniej stosowane metody antykoncepcji (plastry, pigułki, pierścienie, implanty zastrzyki, wkładki,),
 • Operacje i zabiegi,
 • Zaburzenia pracy układu hormonalnego,
 • Anemia,
 • Nieregularne miesiączkowanie i inne problemy zdrowotne;

mogą znacząco wpływać na decyzję o wyborze antykoncepcji dla kobiety.

 

Jaka eRecepta, czy otrzymam e-Zwolnienie?

 

Porada lekarska na plarformie haloDoctor możliwa już od drugiej połowy kwietnia 2020r. daje pacjentkom, jak i lekarzom szerokie możliwości działania. Tego typu wizyta jest równorzędna za wizytą w gabinecie stacjonarnym, choć posiada ograniczenie do: wywiadu podmiotowego, oceny stanu zdrowia pacjenta na podstawie dokumentacji, konsultacji wyników badań, wystawienia eRecepty i e-Zwolnienia. eReceptę można otrzymać w prosty sposób, bez udawania się do placówki.

 

Wystarczy szybka rejestracja do lekarza na platformie, wypełnienie danych medycznych, potwierdzenie e-miala i opłata za wizytę, a następnie:

 • przesłanie dokumentacji przez okno czatu,
 • po decyzji lekarza można otrzymać antykoncepcję podczas e-Wizyty,
 • eRecepta zostanie przesłana przez SMS w formie kodu z 4 cyfr lub e-mail w pliku PDF,
 • po przekazaniu w aptece 4 -cyfrowego kodu lub pliku PDF do zeskanowania i własnego numeru PESEL można już wykupić eReceptę.

Ważność eRecepty to rok od daty wystawienia. Korzystaj wygodnie również z możliwości otrzymania e-Zwolnienia – w tym celu wpisz NIP swojego pracodawcy w danych oraz adres zamieszkania.

 

Antykoncepcja podczas e-Wizyt? To proste razem ze specjalistami haloDoctor!

 


 

 

haloDoctor.pl – Antykoncepcja. e-Wizyta. Antykoncepcja hormonalna. Diagnostyka ginekologiczna. e-Recepta. Konsultacje z lekarzem ginekologiem online.

Comments

Comments are closed.

 • O nas

  Agencja badawcza ComercialUnion to przede wszystkim szerzenie informacji na temat badań statystycznych, marketingowych, czy też badań fokusowych i sondaży. Staramy się w każdym tekście na łamach niniejszego portalu przedstawić jak najlepiej poszczególne aspekty badawcze. Na wielką uwagę zasługuje tutaj współpraca przy tworzeniu serwisu pracowników agencji badawcze BIOSTAT, z którą serdecznie dziękujemy
 • Recent Comments