Agencja badań statystycznych

Program dla ginekologa – Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Posted on | September 23, 2019 | No Comments

Program dla ginekologa – Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w gabinecie

Możliwości, jakie niesie ze sobą używanie programu dla ginekologa otwierają przed specjalistą nowe obszary działań. Na wdrożeniu EDM zyskują nie tylko lekarze, ale i pacjenci. Zastosowanie zaawansowanego programu dla ginekologa sprawia, że gabinet lekarski/ placówka medyczna może zoptymalizować pracę lekarza specjalisty w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej pacjentów.

Program dla ginekologa – wybór Medfile® EDM

Zdecyduj się na program dla ginekologa Medfile® EDM, dzięki któremu, z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, będziesz mógł sprawnie i szybko realizować kolejne wizyty pacjentek w Twoim gabinecie. Zalety prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w systemie Medfile® to nie tylko szybka rejestracja pacjentek na wizyty, ale również:
• wystawianie e-Recept i e-Zwolnień,
• prowadzenie kartoteki pacjentek w sposób kompleksowy,
• możliwość zbudowania indywidualnej karty wizyty lekarskiej dopasowanej do specjalizacji,
• system powiadomień SMS do pacjentek o zbliżającym się terminie wizyty,
• samodzielna rejestracja online pacjentek w dogodnym dla nich czasie i miejscu,
• prowadzenie magazynu leków i produktów medycznych, wykorzystywanych w gabinecie,
• baza kodów ICD-9/10 oraz obszerna baza leków,
• dodawanie załączników do kartotek pacjentek – np. wyników badań, zdjęć RTG, dokumentacji z innych placówek medycznych.

Te i wiele innych zastosowań znajdzie każdy specjalista używający programu dla ginekologa Medfile® EDM. Dla lekarzy istotna jest również integracja z systemem e-WUŚ oraz platformą NFZ (P1 oraz P2), za pomocą której można szybko wystawiać e-Recepty.

Program dla ginekologa Medfile® EDM – bezpieczne dane

Wysoki standard bezpieczeństwa danych wrażliwych pacjentek zapewnia zgodność programu dla ginekologa z przepisami RODO, jak również możliwość ustalania dostępu do konkretnych dokumentów przez wskazanych pracowników placówki np. brak dostępności do kart wizyty dla osób rejestrujących pacjentów.

Stały backup kartoteki pacjenta (co pół godziny) zapewnia przechowywanie danych na szyfrowanym dysku. Kontrola nad archiwalnymi danymi pacjentów, kartotekami i bazami danych z poprzedniego oprogramowania jest teraz możliwa dzięki kompleksowej migracji danych.

Program dla ginekologa – przejdź na Elektroniczną Dokumentację Medyczną

Zgodnie z obecnie wprowadzanymi zmianami w systemie ochrony służby zdrowia, całkowite przejście na Elektroniczną Dokumentację Medyczną w gabinetach lekarskich jest kwestią czasu. Stopniowe wdrażanie obowiązkowej dokumentacji medycznej w postaci e-Zwolnień i e-Recept to początek działań systemowych zmierzających do usprawnienia organizacji placówek medycznych w Polsce.

Comments

Comments are closed.

  • O nas

    Agencja badawcza ComercialUnion to przede wszystkim szerzenie informacji na temat badań statystycznych, marketingowych, czy też badań fokusowych i sondaży. Staramy się w każdym tekście na łamach niniejszego portalu przedstawić jak najlepiej poszczególne aspekty badawcze. Na wielką uwagę zasługuje tutaj współpraca przy tworzeniu serwisu pracowników agencji badawcze BIOSTAT, z którą serdecznie dziękujemy
  • Recent Comments