Agencja badań statystycznych

Ankiety online za wynagrodzeniem

Posted on | February 26, 2016 | No Comments

Rozwój niesie za sobą zmianę wszystkich dziedzin życia. Niektóre strefy poddają się szybciej, co nierzadko można zaobserwować dosłownie z dnia na dzień, a niektóre znacznie wolniej. Niewątpliwie rozwój technologii jest jedną z szybciej rozwijających się gałęzi. Dzięki temu Internet stał się niezwykle popularny nie tylko w celach komunikacyjnych, lecz także pomocny do pracy. Pracownicy firm badawczych przeprowadzają niezliczone ilości badań jakości i opinii klientów. Chcąc przyczynić się do zmiany jakości jakiegoś produktu czy usługi, warto wziąć udział w badaniach internetowych. Polegają one na zalogowaniu a następnie wypełnianiu online płatnych ankiet. Największą korzyścią jest ich prostota oraz możliwość wypełnienia ankiet nie wychodząc z domu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla rodziców zajmujących się dzieckiem i nie zawsze mogącym szybko opuścić dom. Zarabianie przez Internet polega najczęściej na zbieraniu punktów, które kumulując się można przełożyć nie tylko na wynagrodzenie pieniężne, lecz także na różne nagrody.

Ankiety za punkty

W Polsce płatne ankiety internetowe nie są jeszcze tak popularne jak w krajach Europy Zachodniej. Nie zapewniają stałego źródła dochodu, a jedynie dodatek do pensji. Powoduje to, iż bardzo często studenci i emeryci korzystają z tej formy pracy. Nie należy się obawiać, ponieważ ankiety za punkty i nagrody są w pełni legalne. Nie można tylko przewidzieć na jaki temat będzie ankieta. Może ona równie dobrze dotyczyć zażywanych leków jak i ulubionego filmu. Wszystko zależy od tego czy profil respondenta będzie pasował z oczekiwanymi preferencjami firmy zlecającej badanie. Ciągle jest zbyt mała liczba stałych internetowych respondentów, dlatego każdy głos jest niezwykle cenny.

Płatne ankiety online

Badania internetowe są niezwykle korzystne, zarówno dla firm badawczych, które w prosty i szybki sposób pozyskują dane, jak i ze strony respondentów. Wypełnienie płatnej ankiety internetowej jest możliwe w każdym miejscu, z którego ma się dostęp do Internetu i chwilę wolnego czasu, który można twórczo zagospodarować. Udzielając szczerych i wyczerpujących odpowiedzi, badana osoba ma poczucie, że jej głos może coś zmienić. Motywujące jest także fakt otrzymania za badanie drobnego wynagrodzenia. Warto podkreślić, iż nie należy oszukiwać w ankietach, ponieważ wyniki z badań służą wprowadzeniu bądź zmianie istniejącego produktu lub usługi. Wypełnianie ankiet online niezgodnie z prawdą, można przyczynić się do zmiany wręcz na gorsze. Sytuacje te nie zdarzają się zbyt często, lecz należy ustrzec przyszłych respondentów przed konsekwencjami. Wielu nowo zarejestrowanych użytkowników wypełnia ankiety tylko z pobudek finansowych, lecz zarobki nie są na tyle wysokie by zniechęcić ich do stałej pracy.

Comments

Comments are closed.

  • O nas

    Agencja badawcza ComercialUnion to przede wszystkim szerzenie informacji na temat badań statystycznych, marketingowych, czy też badań fokusowych i sondaży. Staramy się w każdym tekście na łamach niniejszego portalu przedstawić jak najlepiej poszczególne aspekty badawcze. Na wielką uwagę zasługuje tutaj współpraca przy tworzeniu serwisu pracowników agencji badawcze BIOSTAT, z którą serdecznie dziękujemy
  • Recent Comments