Agencja badań statystycznych

Program do e-Recept – szybki sposób na wystawienie recepty

Posted on | August 2, 2019 | No Comments

Coraz większe zainteresowanie wśród lekarzy budzą e-Recepty. Dzięki nim proces tradycyjnego zapisywania leków na papierowych receptach i zanoszenie ich przez pacjenta do apteki zostanie zastąpiony przez automatyczny system szybkiego wystawiania recept za pomocą odpowiedniej platformy (system P1). W taki sam sposób działa już wystawianie e-Zwolnień. Pacjenci nie muszą zabierać papierowego L4 do pracodawcy, ponieważ ten odbiera je na PUE ZUS.
 
Realizacja e-Recept

Odpowiedni program do e-Recept, taki jak Medfile® umożliwi szybkie przepisanie odpowiednich leków pacjentom. Lekarze będą podpisywać recepty za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu zaufanego; wystawienie recepty na leki refundowane; wypisanie recept Rpw; wystawienie recepty na leki recepturowe. Każdy z wymienionych typów recept zostanie wysłany na Platformę P1. Pacjent może otrzymać od lekarza wydruk informujący o wystawionych e-Receptach (ten nie wymaga żadnych dodatkowych podpisów i pieczątek). Wychodząc z gabinetu może dostać także SMS-em 4-cyfrowy kod dostępu do realizacji recepty w aptece, gdzie poda jednocześnie swój numer PESEL. Może także otrzymać e-mail z plikiem PDF, na którym znajdzie się wydruk informacyjny o e-Receptach. Pacjent może udostępnić farmaceucie ekran telefonu, aby ten sczytał kod kreskowy.

Realizowanie e-Dokumentów zniweluje problem nieczytelnie zapisanych leków, wystawiania fałszywych recept, a także zoptymalizuje czas pracy lekarzy i farmaceutów. Dodatkowo dogodne działanie programu do e-Recept umożliwia weryfikację i uzupełnianie wielu danych w sposób automatyczny. Informacje dotyczące placówki medycznej, dane pacjenta, prawidłowość certyfikatów wprowadzonych do systemu są weryfikowane i zapisywane w programie do prowadzenia EDM Medfile®.

Innowacyjna zmiana, która zastąpi papierowy dokument, to rozwiązanie pozwalające na oszczędność czasu i większy komfort pracy dla lekarzy. Program do e-Recept spełniający także wszystkie funkcje prowadzenia elektronicznych kartotek medycznych pacjentów w placówce ochrony zdrowia jest kompleksowym rozwiązaniem dla specjalistów, którzy chcą całościowo zmienić sposób prowadzenia dokumentacji w swojej praktyce. Intuicyjne rozwiązania IT zastosowane w programie Medfile® pozwolą lekarzom działać szybko, zwiększyć prestiż gabinetu i odpowiadać na zapotrzebowanie wyzwania nowoczesnej medycyny.
 
Zmiany w gabinecie

Techniczne, nowoczesne zmiany w małych gabinetach medycznych jak i dużych placówkach opieki lekarskiej poprawią jakość pracy wszystkich pracowników opieki zdrowotnej. Otwarcie na nowe rozwiązania proponowane przez branżę IT, gwarantuje rozwój gabinetów oraz nabywanie nowych, przydatnych umiejętności. Wzrost prestiżu gabinetów, które szybciej wprowadzą możliwość wystawienia e-Recepty przyciągnie więcej pacjentów, którym zależy na czasie wykonywanych usług i wysokich kompetencjach osób zajmujących się dokumentacją medyczną. Dobry program do e-Recept to innowacyjna zmiana w każdej placówce służby zdrowia.
 
Zobacz, jak działa Medfile® i wystawiaj swobodnie e-Recepty swoim pacjentom.

Płatne ankiety – zarabiaj w sieci

Posted on | July 15, 2019 | No Comments

Istnieje wiele stron, które oferują zarabianie online. Tutaj znajdziesz istotne informacje, które pomogą Ci dotrzeć do stron internetowych pozwalających na zarabianie realnej gotówki w sieci. Jak wybierać te najlepsze i wiarygodne? To dobre pytanie. Spośród setek ankiet online, znajdziesz takie na których otrzymasz bony zakupowe, zniżki do wybranych sklepów, może nawet trafisz na gadżety do wystroju Twojego domu. Czy rzeczywiście to jest Ci potrzebne? Najlepsze płatne ankiety w Internecie są kompatybilne z funkcją płatności online. Oznacza to, że jeśli wypełnisz odpowiednią ilość ankiet (niekoniecznie zdumiewające ilości) to otrzymasz pieniądze przelewem na konto.

Wybieraj opłacalne strony   

Najlepiej płatnych paneli ankieterskich warto szukać poprzez strony profesjonalnych agencji badawczych takich jak BioStat®. Wypełniając formularze ankiet przez tego typu portale masz pewność otrzymania gotówki po zrealizowaniu odpowiedniej ich ilości. Płatne ankiety wypełniasz szybko i kiedy chcesz, wystarczy że zarejestrujesz się na odpowiedniej stronie.

Przeszukaj sieć i sprawdź opinie na temat opłacalnych paneli ankieterskich. Inni respondenci, którzy już dłużej biorą udział w badaniach online, chętnie pomogą Ci wybrać te najbardziej opłacalne. W Internecie znajdziesz także opinie na temat tych, które posiadają ciekawą tematykę ankiet, jak wygląda wypłacalność, a także powiadamianie o kolejnych dostępnych w panelu ankietach.

Panel ankieterski badanie-opinii.pl gwarantuje wysoką jakość profesjonalnych i ciekawych ankiet dla respondentów, zrzesza ponad 50 000 aktywnych osób wypełniających ankiety i otrzymujących gotówkę za zdobycie odpowiedniej ilości punktów.

Ważnym pytaniem jest, ile ankiet należy wypełnić aby zarobić? Wszystko zależy od regulaminu panelu ankieterskiego. Na panelu badanie-opinii.pl otrzymujesz punkty za wiele aktywności. Sama rejestracja i uzupełnienie wszystkich danych to już pierwsze punkty, które gromadzisz na swoim koncie. Ankiety są punktowane różnie. Za jedną możesz otrzymać nawet kilkadziesiąt punktów. Aby otrzymać pieniądze przelewem potrzebujesz 1000pkt. Kolejne punkty otrzymujesz także, dzięki znajomym którzy zarejestrowali się na portalu poprzez umieszczony przez Ciebie link na portalu społecznościowym i aktywnie wypełniają ankiety.

Darmowa rejestracja i wygodne działanie

Zarabianie online na wypełnianiu ankiet jest wygodne. Osoby oczekujące:

  • elastycznego czasu pracy,
  • mobilnej formy zarobkowania,
  • łatwego sposobu na zarobek,

będą zadowolone z zaproponowanej formy zdobycia pieniędzy. To atrakcyjna forma zarobku dla studentów, osób na emeryturze, kobiet wykonujących prace domowe a także wszystkich którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze.

Płatne ankiety to uczciwa i wiarygodna forma zarobkowania w sieci, wykorzystaj jej potencjał, gromadź punkty i wymieniaj je na pieniądze!

 

keep looking »
  • O nas

    Agencja badawcza ComercialUnion to przede wszystkim szerzenie informacji na temat badań statystycznych, marketingowych, czy też badań fokusowych i sondaży. Staramy się w każdym tekście na łamach niniejszego portalu przedstawić jak najlepiej poszczególne aspekty badawcze. Na wielką uwagę zasługuje tutaj współpraca przy tworzeniu serwisu pracowników agencji badawcze BIOSTAT, z którą serdecznie dziękujemy
  • Recent Comments